Pianist/componist Ben van Daal
Pianist/componist Ben van Daal Foto: Bente Faaij

Pianorecital Ben van Daal

Kunst & Cultuur

VORSTENBOSCH -Pianist/componist Ben van Daal geeft een pianorecital in Cultuurkapel Vorstenbosch. Tijdens dit klassieke concert speet hij een programma met uitsluitend eigen composities voor piano. Zo speelt hij onder andere zijn set 24 Preludes opus 1, die in 2024 op cd verscheen. De muzikale taal van zijn werken doet denken aan de romantische stijlperiode. Bij zijn uitvoeringen speelt improvisatie een grote rol, zowel bij zijn interpretaties van reeds bestaande muziek als bij het spelen van zijn eigen composities, wat elk optreden tot een unieke ervaring maakt.

Over Ben van Daal
Ben van Daal is ervaren pianist in zeer uiteenlopende muziekstijlen: van klassieke muziek en muziektheater tot jazz en pop. Door de jaren heen heeft hij met vele artiesten, koren en andere ensembles samengewerkt op podia van Het Concertgebouw tot Lowlands. Hij voert regelmatig zijn eigen composities uit bij concerten. Zijn oeuvre bestaat uit diverse genres, waaronder klassieke werken en kleinkunstliederen. Hij componeerde onder andere familieopera De Zaanmeermin, een fluitsonate en pianosonate, en een liedprogramma op teksten van Piet Paaltjens.

Meer info/tickets (€17,50) via: www.benvandaal.com/vorstenbosch. Bij vragen, mail gerust naar pianistbenvandaal@gmail.com

Luister naar Ben van Daal op Spotify: https://open.spotify.com/album/4lygFqg69MsJHGwzR3v3x8.