
50 jaar Horizon Heesch: ontspanningsmiddag met feestelijk tintje
Welzijn & Maatschappij
HEESCH - De tweede ontspanningsmiddag van het jaar stond zaterdag 6 juni volledig in het teken van het 50-jarig jubileum van ziekenvereniging Horizon Heesch. In een feestelijk versierde zaal van Welkomcentrum De Pas werden maar liefst 140 gasten ontvangen.
Het Heesche koor Ameezing zorgde voor de muzikale omlijsting. Ameezing had een gevarieerd repertoire, dat bestond uit onder meer pop, Nederlandstalig en gospel. Er werd volop meegezongen. Ook zanger Pierre bracht met bekende nummers de zaal in beweging. Beide artiesten traden tweemaal op, waardoor de hele middag gevuld was met muzikaal vermaak.
Tussen de optredens door genoten de bezoekers van hapjes en drankjes. Dat begon met koffie en gebak en eindigde met een kleine Brabantse koffietafel.
Het belangrijkste doel van zo’n ontspanningsmiddag is elkaar ontmoeten in een warme, ontspannen sfeer. Dat is zeker goed gelukt. De vereniging kan terugkijken op een zeer geslaagde bijeenkomst waarbij de muziek, gezelligheid en het vieren van het jubileum mooi samenkwamen.






















