
Welke sport vind jij het leukst?
SportSport- en Spelcarrousel 2026
HEESWIJK-DINTHER- De Sport- en Spelcarrousel gaat weer van start. Zaterdag 9 en zondag 10 mei kunnen kinderen van de basis- en middelbare school gratis deelnemen aan activiteiten bij verschillende clubs uit Heeswijk-Dinther. Even snuffelen aan diverse sporten en spelen, om zo enthousiast te raken en gemotiveerd te zijn om (meer) te bewegen.
Zaterdag 9 mei kun je hockeyen bij Hockeyclub HDL, badmintonnen en basketballen in Sporthal De Zaert. Daarnaast heeft Jong Nederland leuke spelen voor die dag in petto. Hen kun je ook vinden bij Hockeyclub HDL.
Zondag 10 zijn er activiteiten bij Gorgo Waterpolo. Daarvoor ben je welkom van 10.30 tot 11.30 uur bij zwembad De Zeester aan de Hockeyweg 6 in Uden. Wil je meer informatie over deze en de andere activiteiten of wil je je inschrijven? Scan dan de QR-code.
(g)Een uur per dag
De Sport- en Spelcarrousel is ontstaan vanuit het Sportakkoord Bernheze; een samenwerking tussen de gemeente Bernheze en sport- en spelverenigingen in de verschillende kernen. Uit onderzoek blijkt dat de beweegnorm van jongeren van een uur per dag niet wordt gehaald. De kern Heeswijk-Dinther/Loosbroek hoopt met de Sport- en Spelcarrousel jongeren (meer) in beweging te krijgen.






















