Afbeelding

Lourdesverhalen van geloof, hoop en liefde

Kunst & Cultuur

LOOSBROEK/HEESWIJK-DINTHER - Het jaarthema 2025-2026 van de Augustinusparochie (Berlicum/Middelrode, Heeswijk-Dinther, Loosbroek) is ‘Verhaal van ons leven in Geloof, Hoop en Liefde’. Daar passen bijzondere verhalen van pelgrims heel goed bij. Daarom zullen Helma Jansen en Lonneke van Vessem ervaringen delen van de vele bedevaarten die zij naar Lourdes maakten. Woensdag 13 mei zullen deze ervaringen om 19.00 uur worden gedeeld in parochiecentrum De Rots aan de Kerkwijk 44 in Berlicum. Ook bijzondere levensverhalen in geloof, hoop en liefde van andere pelgrims komen aan bod.

Helma Jansen uit Berlicum begon in 2012 met het organiseren van Lourdesreizen. Pastor Lonneke van Vessem gaat sinds 2016 ook mee. Hun verhalen bij thuiskomst raken anderen. Met gevolg dat sinds 2012 elk jaar pelgrims uit de Augustinusparochie en omgeving een unieke en hoopvolle ervaring in Lourdes beleven. 

Ook in het najaar van 2026 zal een reis naar Lourdes worden georganiseerd. Meer informatie en/of aanmelding bij Helma Jansen via 06-30725302 of helmajansen@live.nl.