
Gouden bruidspaar van Nuland- van den Broek
AlgemeenOp donderdag 16 oktober was het 50 jaar geleden dat Wim van Nuland en Mariet van den Broek in Uden in het huwelijksbootje stapten. Ze vierden dit heugelijk feit met hun gezin, familie en vrienden.
Zoals de meeste stellen van die tijd leerden ze elkaar kennen tijdens het dansen. Wim afkomstig van het Kantje in Nistelrode en Mariet geboren in de Rakt in Uden gingen na hun huwelijk wonen op het Kerkveld waar Wim zijn eerste huis zelf heeft gebouwd. Daar zijn ook hun twee zonen Koen en John geboren. Na 15 jaar bouwde Wim opnieuw een huis dit keer aan de W. van Houtstraat waar ze thans nog steeds met veel plezier wonen.
Wim en Mariet zijn ook de trotse grootouders van 4 kleinkinderen, waarvoor ze ook vaak als oppas fungeren. Ze doen dit al jaren en hebben hier altijd tijd voor vrij gemaakt omdat ze dit graag doen. Wim heeft ruim 40 jaar in de bouw gewerkt als metselaar. Mariet heeft vele jaren gewerkt als kraamverzorgster naast de zorg voor het gezin.
Wim is vroeger jeugdleider geweest bij Prinses Irene waar hij zowel op het veld als in de zaal zijn steentje bijdroeg. Mariet knutselde vaak en ging (en gaat) ook graag winkelen in Uden. Tegenwoordig hebben ze hun gezamenlijke hobby’s; fietsen, op vakantie gaan met de caravan, puzzelen, Duitse en Brabantse muziek luisteren en computeren.
























