
Uitwisselingsconcert Bernhezer Senioren Orkest
Kunst & CultuurHEESWIJK-DINTHER - Er staat zondagmiddag 2 februari weer een gezellige muzikale middag gepland in de Muziekfabriek. Je kunt die middag genieten van herkenbare klassiekers en vrolijke moderne muziekstukken.
Het Bernhezer Senioren Orkest (BSO) heeft dit keer het seniorenorkest Eigenwijs uit Veghel uitgenodigd. EigenWijs is een seniorenorkest en onderdeel van muziekvereniging Frisselstein uit Veghel. De naam EigenWijs zegt het eigenlijk al: dit orkest speelt deuntjes op haar eigen wijze en is er vooral om samen gezellig muziek te maken. Het orkest wordt gedirigeerd door Remco Spierings.
Het Bernhezer Seniorenorkest is een orkest met 32 muzikanten, dat dit jaar zeventien jaar bestaat. In die jaren is er een mooi repertoire opgebouwd en is het niveau mede dankzij Leo Boeijen verbeterd. Leo is al twaalf jaar dirigent.
De gasten zullen als eerste spelen en na de pauze treedt het BSO aan. Al met al zal er een anderhalf à twee uur muziek worden gemaakt. Daarna is er nog een mogelijkheid voor een drankje.
De toegang is gratis.
























