
Prins- en schutterskoningschieten Gilde Vorstenbosch met barbecue voor alle leden
Welzijn & MaatschappijVORSTENBOSCH - Er stond donderdagavond 3 juli een leuke avond op het programma die begon met een barbecue voor alle leden, partners en inwonende kinderen. Een week eerder hadden elf deelnemers vijftien pijlen geschoten met de kruisboog. Alleen Harm van de Wetering liet vijftien voltreffers noteren. De barcommissie had goed gezorgd voor lekker vlees en diverse salades. Het bakken van het vlees was ook door twee leden verzorgd. Vanaf 19.00 uur mochten acht jeugdleden na loting op de houten vogel schieten. Na het laatste schot mocht Liam Heerkens zich gildeprins noemen.
Aansluitend werd er geschoten voor de titel schutterskoning met het onderdeel geweerschieten met vijftien kogels op de schietbak. Bij dit onderdeel wisten meerdere personen vijftien treffers te noteren; Paul en Patricia Heerkens en Peter v.d.Broek. De winnaar was meteen bekend, want Paul Heerkens was na het kruisboogschieten (veertien treffers) en geweerschieten (vijftien treffers) degene met het meest aantal punten (29) en daarmee werd hij schutterskoning. Liam Heerkens kreeg na het prinsschieten door hoofdman het schild en wisseltrofee als jeugdprins.
Dit jaar werd een nieuw schild geschonken voor het schutterskoningschieten door Paul Heerkens, aangezien het oude schild volstaat met namen van de afgelopen 40 jaar. Paul Heerkens werd tot schutterskoning gehuldigd met het nieuwe schild.




























