
Sportclub Loosbroek voetbalde in Gassel
SportGASSEL/LOOSBROEK - Sportclub Loosbroek moest zondagmiddag 1 februari genoegen nemen met één punt op bezoek bij Gassel, al hadden dat er eigenlijk drie moeten zijn. Bij de competitiehervatting werd het 2-2.
Al snel liepen de Loosbroekse talenten in de val van de tegenstander, die alleen vanuit corners gevaarlijk is. Op die manier kwam de thuisploeg op voorsprong via een klutsgoal, maar SCL herpakte zich snel en creëerde meerdere goede kansen. Steven Lunenburg, de man die normaal alleen in oefenwedstrijden het net weet te vinden, sloeg ineens toe met de gelijkmaker. Met links kegelde hij de bal achter de Gasseldoelman op aangeven van Tycho van Panhuys.
Loosbroek bleef de bovenliggende ploeg en kon via diezelfde ex-niet-scorende-spits zelfs op voorsprong komen. Spits Roy van der Wielen gaf de bal keurig voor, maar Steven kreeg ‘het ronde monster’ er van dichtbij niet in. Zo was de ruststand 1-1.
SCL rook bloed en voelde dat er iets te halen was in Gassel. Ook in de tweede helft werd er goed gevoetbald, wat resulteerde in de volgende reuzenkans. Weer behield Roy het overzicht, maar dit keer was het Koen Roefs die de bal er van dichtbij niet in kreeg. Helaas werd diezelfde Koen enkele minuten later uit de wedstrijd getrapt door een van de Gasselse boeren.
Waar de 1-2 in de lucht hing, kreeg SCL toch weer de deksel op de welbekende neus. Uit een van de enige kansen sloeg de thuisploeg toe. Zo moest Loosbroek weer in de achtervolging. Met nog zo’n vijftien minuten te spelen rechtte SCL weer de rug en kwam het via het hoofd van Quint Pruijssers op 2-2. Omdat Gassel vervolgens op oerstomme wijze rood pakte, ging de ploeg van Dennis Schouten vol voor de winst. Helaas viel de winnende goal niet, waardoor er ‘slechts’ een puntje meeging naar het mooie Loosbroek.
























