Nelis Dominicus, Ries Timmers
Nelis Dominicus, Ries Timmers

Jeu de boulestoernooi 2025

Sport

VORSTENBOSCH - Het 33ste jeu de boules toernooi om het kampioenschap van Vorstenbosch werd zaterdag 10 augustus gehouden. Tijdens deze kampioenschappen deden 90 teams mee. Uiteindelijk wisten Tjeu Geenen, Max Geenen en Cas van de Velden zich tot winnende team te gooien in de grind bakken.

Voor de poule wedstrijden waren de 90 teams ingedeeld, die verdeeld werden over vijftien poules. Elk team speelde drie poule wedstrijden in de voorronden. De beste 64 teams uit de voorronden gingen door naar het knock-out systeem. Voor de tweede divisie mochten de overige 26 teams spelen. Na de poulewedstrijden werd om 12.45 uur de verdeling over de eerste en tweede divisie bekend gemaakt. Vanaf dit moment werd in het knock-out systeem de deelname per speelronde gehalveerd, aangezien alleen de winnaars doorgingen naar de volgende ronde. Vanaf de achtste finales voor de winnaarsronde werd gespeeld op de grindbanen, de finalisten van de tweede divisie mochten ook hun geluk beproeven op het grind. De finale in deze divisie werd uit eindelijk gespeeld door het team van Jan van Grunsven, Ronnie van Grunsven en Marlou van Grunsven tegen Nicola v.d. Heijden, Adrie van Alebeek en Thijs v.d. Sanden. Uiteindelijk was de 1ste plaats van de tweede divisie gewonnen door Jan van Grunsven, Ronnie van Grunsven en Marlou van Grunsven.

Bij de finale van de hoodronde werd het team van Dave de Vocht, Pim Broeren, Mathias van Son 2de. Het team van Peter Schapendonk, Wim Verkuylen en Frank v.d. Pas werd 3de. De winnaars van het 33ste toernooi om het kampioenschap van Vorstenbosch zijn Guus Geenen, Mark van Kessel en Ruud Donkers. Deze teams mochten allemaal consumptiebonnen in ontvangst nemen.

Ook voor de jeugd van Vorstenbosch werd een toernooi georganiseerd. Zij streden zaterdag 10 augustus om de titel Vorstenbosch jeugd jeu des boules kampioenen. In deze editie streden zeven teams van twee kinderen voor de hoofdprijs. Uiteindelijk waren het Fem Dortmans en Jouk Verstegen die Ries Timmers en Nelis Dominicus in de finale ontmoeten. Beide teams gaven alles om de 1ste prijs te winnen. Uiteindelijk wisten Ries en Nelis hun tegenstanders te verslaan. De 3de plaats was er voor Woes Timmers en Boet Verstegen.

Zaterdag 15 augustus 2026 organiseert gilde Sint Antonius Abt Vorstenbosch werderom een mooi jeu de boules toernooi!

Ronnie, Marlou en Jan van Grunsven
Mark van Kessel, Ruud Donkers, Guus Geenen
Afbeelding
Gemeentenieuws 19 uur geleden Nieuw college Bernheze: mooie mix van ervaring en kennis
Afbeelding
Natuur & Dieren 20 uur geleden Waterdag bij natuurcentrum De Maashorst
Kofferbakverkoop op Bedaf
Welzijn & Maatschappij 10 jun, 18:06 De gezelligste kofferbakverkoop vind je bij Buurtvereniging Bedaf
Afbeelding
Kunst & Cultuur 10 jun, 15:03 Muzikale benefietmiddag voor De Horizon
Afbeelding
Welzijn & Maatschappij 10 jun, 12:00 Nu kopen, later betalen. Niet doen.
Afbeelding
Ondernemend Bernheze 10 jun, 11:04 Velo Cyclo deelt gratis fietsspiegels uit op 11, 12 en 13 juni