
Voortvarend van start op sportcomplex De Hoef
SportLOOSBROEK - De wedstrijd tussen sportclub Loosbroek en OKSV stond volledig in het teken van familie Van Grinsven. Niet alleen de pupil, maar ook de gebroeders stalen de show op Sportpark de Hoef. Waar Sportclubs Loosbroek donderdag met de billen bloot ging in Oijen, ging het voortvarend van start op het sportcomplex De Hoef.
Daan van Grinsven wachtte nog op zijn eerste doelpunt. De middenvelder van SCL kwam na een minuut of twintig in ongelofelijke scoringskans, maar miste. Even later, nadat Sportclub Loosbroek via Joost van Donzel en Bas Kanters was ontsnapt aan een tegengoal, kwam de Van Grinsven weer in kansrijke positie. In tegenstelling tot Steven Lunenburg, de man die tegen Mosa scoorde, miste hij opnieuw op onwaarschijnlijk wijze. Na drie maal was het scheepsrecht voor junior van Grinsven. Na een aanval via Chris van den Braak en Kay van Erp was de middenvelder alert. Doelman van OKSV kon niet meer reageren op een schot door het midden van het doel.
De tweede helft kende meer spektakel toen de aanvoerder van OKSV het veld moest verlaten wegens een tweede gele prent. Waar Sportclub Loosbroek de voorsprong had, en weinig probleemgevallen kende, was het Luuk van Grinsven die roet in het eten gooide. De doelman van Sportclub Loosbroek kwam op onreglementaire wijze in, en kreeg de rode kaart gepresteerd van de arbiter. Diezelfde arbiter zag Ferens Bongers op doel gaan staan. Voordat Luuk van Grinsven de kleedkamer in was, stond het al 1-1. Dankzij wereldreddingen van Bongers bleef SCL op 1-1 en klimt het een plekje op de ranglijst.





















