Afbeelding
Marcel van der Steen

Grote opruiming bij De Relaxspecialist van Oss

Ondernemend Bernheze

Laatste kans op topkwaliteit fauteuils

OSS - Na 35 jaar met hart en ziel gewerkt te hebben als relaxspecialist in de regio Oss, doen Frans en Marleen van der Biezen het rustiger aan. Ter gelegenheid daarvan organiseren zij een grote opruiming in hun showroom. Donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober bent u van harte welkom om een kijkje te nemen en te profiteren van deze bijzondere verkoopdagen.

De Relaxspecialist van Oss is al decennialang hét vertrouwde adres voor persoonlijk advies en hoogwaardige relaxfauteuils. Frans van der Biezen staat bekend om zijn vakkennis en persoonlijke benadering. De showroom aan de Willaertstraat 24 biedt een ruime keuze in modellen en afwerkingen, afgestemd op ieders comfort en stijl.

Aanbod
Tijdens de opruiming vindt u een grote selectie nieuwe én gebruikte relaxfauteuils. De modellen zijn voorzien van moderne functies zoals:
- Sta-op functie
- Accu of handbediening
- Draadloze bediening met drie motoren.

De fauteuils zijn verkrijgbaar in de maten small, medium, xl en xxl. De zithoogte wordt op maat aangepast en u heeft de keuze uit vrijwel alle soorten meubelstoffen en leder. Er is dus altijd een model dat bij u past.

In kader
Openingstijden
Donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober
Van 9.00 tot 12.00 uur en 13.30 tot 17.00 uur
Willaertstraat 24, Oss (500 meter van station Oss West)
0412-625292 of 06-20646083
De koffie en thee staan klaar!

Kom langs, ervaar het comfort en laat u deskundig adviseren door Frans en Marleen.

Tekst: DMBK
Foto’s: Marcel van der Steen

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding