
Wisentexcursie
Natuur & DierenAltijd al eens oog in oog met een wisent willen staan? Dat kan tijdens de speciale wisentexcursie die zondag 2 augustus op de agenda staat en die vanuit Natuurcentrum De Maashorst worden georganiseerd. De kudde wisenten van De Maashorst levert een belangrijke bijdrage aan de toename van de natuurwaarden van het gebied én ze nemen de beheerders veel werk uit handen. Over wat hun rol en functie in het gebied is, daar kunnen de vrijwillige Maashorstrangers u alles over vertellen. Een tocht door het voor publiek afgesloten leefgebied van de Wisenten duurt 2,5-3 uur en gaat over onverharde paden, stevige schoenen aantrekken is dan ook verstandig.
De kosten van de excursie bedraagt € 12,50 per persoon (inclusief koffie of thee) en kan een kwartier voor vertrek per pin voldaan worden bij de hoofdbalie.
Let op: soms is het leefgebied van de Wisenten, de Zuidelijke natuurkern, afgesloten vanwege hoge waterstanden of behoefte aan rust van de kudde. Als het niet mogelijk is het gebied te bezoeken met een excursie proberen we je hierover tijdig te informeren. Uiteraard kun je er dan voor kiezen de tocht gratis te annuleren.
Goed om te weten
Inschrijven kan tot en met donderdag 30 juli.
Denk aan gemakkelijke kleding, regenkleding en stevige schoenen
Neem een (herbruikbaar) flesje water mee
Annuleren kan tot uiterlijk de donderdag voorafgaand aan de excursie middels het sturen van een mail naar: info@natuurcentrumdemaashorst.nl. Bij het reserveren van een ticket geldt ook een betalingsverplichting, bij niet tijdig annuleren en niet betalen bij vertrek ontvang je een factuur per mail voor de ticketkosten.
Om te reserveren, klik hier….























