Afbeelding

Kerstdrive bij HBC’81

Natuur & Dieren

HEESCH - Op 23 december werd in SCC De Pas de jaarlijkse Kerstdrive gehouden. Voor deze drive hadden zich meer dan 52 paren ingeschreven, waardoor er in vijf verschillende lijnen kon worden gespeeld. Er was een bijzondere lijn, de lijn waarin paren aanwezig waren, die op dit moment nog een cursus bij de Eijnderic aan het volgen zijn. Deze cursus wordt aangeboden vanuit HBC’81. Zij maakten nu voor de eerste keer kennis met de bridgeclub en konden waarnemen wat het betekent om aan een drive deel te nemen. Voor deze groep waren er aparte spellen en zij kregen hierbij begeleiding van hun bridgedocente Mieke van den Brand.

Bij binnenkomst werd iedereen ontvangen met koffie/thee en natuurlijk een lekkernij. Er werden zes rondes gespeeld, waar er bij de tweede en vierde ronde een korte pauze werd ingelast. Hierin werden lotjes getrokken om mooie prijzen te winnen. Na de zesde ronde werd de hoofdprijs van de loterij getrokken. Dit was een prachtig schilderij, gemaakt door Annemie van Griensven-Opheij. Daarna werden de winnaars van de diverse lijnen bekendgemaakt.

A-lijn Jo Govers en Wim Nijs - score 65,00%
B-lijn Marietjes van Oort en Wil van Kaathoven - score 69,44%
C-lijn Maria Peter en Ellie van Grinsven- score 68,92%
D-lijn Fred Pelzer en Frans van Rooij - score 60,83%
E-lijn Erik van Lankvelt en Mari Vogels - score 60,14%.

Zij mochten een lekkere fles rode of witte wijn ontvangen. HBC’81 kan terugkijken op een sfeervolle en zeer geslaagde Kerstdrive.

Mocht je ook zin hebben om te komen bridgen? Er wordt door HBC’81van september tot mei iedere maandag- en dinsdagavond vanaf 19.30 uur gebridged in SCC De Pas in Heesch. Voor leden die willen, wordt er op beide avonden vanaf 19.00 tot 19.30 uur speluitleg gegeven over de spellen die de week ervoor gespeeld zijn.