
Agenda Cultuurkapel
Kunst & CultuurVORSTENBOSCH - Er staat weer heel veel op de agenda van Cultuurkapel Vorstenbosch. Deze door vrijwilligers gerunde stichting organiseert regelmatig in de voormalige en sfeervolle kloosterkapel bijzondere culturele activiteiten. Kom luisteren en kijken!
29 maart: theaterconcert Harry Hendriks en Eric Coenen - 14.30 uur € 17,50
Bekend als vaste begeleider van Gerard van Maasakkers brengt hij een eigen programma. Met zijn tweede album ‘Kom dichterbij’ voegt hij nieuwe elementen toe aan zijn repertoire. Harry Hendriks raakt de luisteraar met zijn teksten en melodieën, zijn muziek is vaak een reflectie van persoonlijke ervaringen en observaties waarin het publiek zich kan herkennen. Hendriks werkt samen met zijn vaste club muzikanten, tijdens dit concert als duo met bassist Eric Coenen.
9 april: klankconcert Meditatief Dreamtime - 19.30 uur € 17,
12 april: concert de Inval met Mario, Paco, Toon en Anna-Sofie - aanvang 14.30 uur € 10,-
De van geboorte Nistelrodenaar Mario trad al eens eerder op in de kapel. Als de Inval speelt het kwartet voornamelijk nederlandstalige liedjes geschreven door Mario.
26 april: expositie Ans van Aar - 11.00 -17.00 uur gratis toegang
3 mei: concert Remco & Michelle: De Weg Naar Huis | 15.00 uur € 17,50
Michelle deed in 2001 voor Nederland mee aan het Eurovisie songfestival. Met Remco vormt ze een zangduo. Samen brengen ze een keur aan Nederlandstalige luisterliedjes.
29 mei: concert West Side story door klarinetkwartet K4
Dit ambitieuse Brabants klarinetkwartet speelt werken uit het meesterwerk van Leonard Bernstein.
Voor meer informatie en reserveren scan de QR-code of ga naar de website www.cultuurkapel.nl






















