
Kermismaandag Sint-Willebrordusgilde Heeswijk
Kunst & CultuurHEESWIJK-DINHTER - Op kermismaandag organiseert het Sint-Willebrordusgilde uit Heeswijk altijd het traditionele schieten voor de beste geweerschutter van het jaar.
Zoals altijd een spannend gebeuren dat in een gemoedelijke en sportieve wijze tot stand komt. Dit jaar streden ook weer een groot aantal schutters voor de titel beste schutter van het jaar. Het werd een spannende strijd waarbij uiteindelijk Raymond van der Cammen als beste schutter het jaar 2022 in gaat. Het zilveren Schutterskruis mag hij met trots het hele jaar dragen.
Tijdens deze dag schieten de dames van onze gildeleden ook voor de beste schutter. Na een spannende strijd tussen de dames was het Ellen Cremers die als beste schutter van de dames werd gehuldigd. Een mooie prestatie om van zo’n sterk team te kunnen winnen.
Traditiegetrouw wordt er op deze dag ook een jeu de boules toernooi gehouden. Na een spannende strijd was het team van Hans van Daal en Bart Lucius te sterk voor de andere teams en wonnen zij het toernooi.
Gedurende deze dag was er een prima verzorgde barbecue die zich iedereen goed liet smaken. We mogen als gildeleden terugkijken op een zéér gezellige geslaagde dag met dank aan de organisatie.
























