Afbeelding
Foto: politie Oss

Ladingdiefstal in Nistelrode

112 nieuws

NISTELRODE - Afgelopen nacht omstreeks 01.50 uur, ontving de Politie Oss de opdracht om te gaan naar Nistelrode. Bij een collega in vrije tijd viel een bus op en het verzoek aan de collega’s was om deze bus te controleren. Toen de collega’s bijna ter plaatse waren ging de verdachte bus rijden. De bus werd staande gehouden en gecontroleerd. Samen met de landelijke eenheid werd er een onderzoek gestart. Achterin de bus lagen 288 pakken met Dolce Gusto koffie.

De landelijke eenheid had in korte tijd opgespoord dat deze dozen koffie ongeveer 20 kilometer verderop uit een vrachtauto die geparkeerd stond bij een tankstation waren weggenomen.

De bestuurder van de bus werd aangehouden voor heling en mag zich verantwoorden bij de recherche.
#Ladingdiefstal #PolitieOss #Maasland #Bernheze #Verdachte #Heling #Koffie #Recherche #Aanhouding #Politie #LE #LandelijkeEenheid

Bron: Facebook.com/politieoss

Afbeelding
Kinderen & Jongeren 5 uur geleden Blacklight bij BOBZ
Afbeelding
Kunst & Cultuur 8 uur geleden Lezing over de geschiedenis van Recreatieoord de Wildhorst
Afbeelding
Welzijn & Maatschappij 11 uur geleden Oud papier ophalen in Nistelrode
Afbeelding
Welzijn & Maatschappij 11 uur geleden Afscheid Joost Jansen met gilde-eer
Bijs, Hein en Sille
Kunst & Cultuur 12 uur geleden Twee Nederlands Kampioenen slagwerk van de Koninklijke Fanfare St. Willibrord
Afbeelding
Sport 14 uur geleden Naast Lunch- en Eetcafé Open 35+ Pouletoernooi bij TV De Balledonk