Het is weer zover: de Mus
zondag 21 september 2025 14:00 tot 17:00
HEESCH - Het is weer zover: de Mus heeft er weer zin in! Zondag 21 september komen bij ons in de tuin of in onze keuken in de Vinkelsestraat 59 weer nieuwe verrassende gasten. We hebben weer een mooi programma kunnen samenstellen. Deze keer is het Groenewoudkwintet met klassieke muziek, met fluit, hobo, viool, altviool en cello te gast. Zij brengen drie muziekstukken ten gehore, van JC Bach (zoon van), een kwintet van Van Beecke en een mooi deel voor fluitkwartet van Tsjaikovski.
Lieneke van Dijk (ja ja uit ons eigen nest!)is wetenschapscommunicator bij de Radboud Universiteit en zij is ook te gast. Heel benieuwd wat zij allemaal te vertellen heeft en wat jij aan haar gaat vragen. Voor velen van ons staat de wetenschap ver van ons bed en daar wil Lieneke graag verandering in brengen! Voor wie nu al geinteresseerd is; 11 en 12 september is er een Wetenschapsfestival op en rond de Stevenskerk in Nijmegen. Op www.ru.nl/oneindig vind je meer informatie en kun je vast voorproeven.
Tot slot gaan we lachen met Jeroen v.d. Crommert die een heuse lachyogaworkshop geeft. Dit concept is in 1995 ontwikkeld door de Indiase arts dr. Madan Kataria. Hij wilde een manier ontwikkelen waarbij patiënten zelf een bijdrage konden leveren aan de verbetering van hun gezondheid. Zo is lachyoga ontwikkeld. Je kunt het staand, zittend en zelfs liggend doen. Het helpt je om meer lach in je leven te brengen. Je kunt lachen voor het verhogen van je eigen plezier en het verbeteren van je gezondheid. Daarnaast helpt het je om te leren relativeren, want veel mensen zien het leven te serieus en lachen te weinig. Dit wordt een goed einde van de zomer of een goed begin van de herfst voor alle mussen!
Reserveren is mogelijk op www.de-mus.nl/heesch
Tot snel, tjilp tjilp!
